Tylko teraz otrzymujesz w prezencie Pyłek Pszczeli TOP CLASS. Twój kod rabatowy to: pyłek2018 (szczegóły poniżej)
+48 22 297 00 09
+48 22 297 00 09

Osoby z Całej Polski Oczyszczają
Organizm Tymi Ziarnami z Kujaw
Dołącz do nich i ty:

Raport z dnia 19-02-2019

Możliwe, że potrzebujesz oczyszczenia organizmu.
Wiesz dlaczego?

Ponieważ jak podaje Jerzy Krechniak w książce „Toksykologia” na str. 81 „W naturalnym środowisku człowieka występuje wiele różnorodnych związków chemicznych. Większość z nich, mimo bezpośredniej styczności z organizmem, nie przenika do jego wnętrza. (…) Powietrze, woda, pożywienie dostarczają organizmowi niezbędnych składników do metabolizmu pośredniego i umożliwiają istnienie.”

A teraz Uwaga!

„Wraz z nimi przedostają się do organizmu substancje obce, ksenoboiotyki, które mogą wywierać działanie szkodliwe.”

Zobacz jak pozbyć się z organizmu ksenobiotyków, czyli trucizn:

Prawda jest taka, że…

Nie widzisz tego, co jest w środku, więc się tym nie przejmujesz. Nie ma w tym nic dziwnego. Musisz jednak wiedzieć, że tak jak dbasz o higienę zewnętrzną i bierzesz prysznic czy myjesz zęby, tak samo powinieneś zadbać o higienę wewnętrzną.

Nie wiem czy wiesz, ale średnio przez 10 czy 15 lat mogłeś zanieczyścić swój organizm ksenobiotykami. Zobacz co na ten temat mówi Michał Tombak na str. 27 w swojej książce „Czy można żyć 150 lat?” :

„Mało kto wie, że u dorosłej osoby w jelicie grubym może znajdować się od 8-15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Przeważnie po 40 roku życia jelito grube może być tak zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom i płucom. To jest właśnie istotna przyczyna większości chorób.”

Nie dość, że możesz przybierać na wadze, to jeszcze stopniowo zatruwasz cały organizm*, bo zapchane jelito negatywnie wpływa na pracę innych organów wewnątrz organizmu.

*Jak podaje Ała Sadowska w książce „Ekotoksykologia z elementami mutagenezy i kancerogenezy środowiskowej” na str. 34: Stałe „odżywianie się produktami roślinnymi i zwierzęcymi, jeżeli rozwijały się one w skażonym środowisku, może prowadzić do gromadzenia się w organizmie człowieka substancji genotoksycznych i mutagennych”.

Do Twojego organizmu wraz z jedzeniem może dostawać się codziennie niezliczona ilość groźnych substancji, metali ciężkich czy bakterii.*

W tej kwestii znawcy tematyki są zgodni co do tego, że naszym pożywieniu mogą znajdować się:

* „Pozostałości środków ochrony roślin (pestycydów) i leków weterynaryjnych, azotyny i azotany, metale ciężkie (ołów, kadm, rtęć i arsen), wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, polichlorowane hifenyle i dioksyny oraz substancje migrujące do żywności z opakowań”. [J. Gawęcki, Pojęcie bezpieczeństwa żywności i żywienia, [w:] J. Gawęcki, Z. Krejpcio (red.), Bezpieczeństwo Żywności i Żywienia, Poznań 2014, s. 16].

… prócz tego w jedzeniu mogą znajdować się:

* Dodatki do żywności, do których zalicza się: „barwniki, substancje aromatyczne, rozpuszczalniki do substancji aromatycznych, substancje konserwujące, przeciwutleniacze, (…) substancje zagęszczające, (…) substancje wzmacniające smak i zapach, substancje wzbogacające”. [H. Gertig, Dodatki do żywności, [w:] J. Gawęcki, L. Hryniewiecki (red.), Żywienie człowieka. Podstawy nauki o Żywieniu, Warszawa 2006, s. 374].

W idealnych warunkach Twój organizm oczyści się sam, ale sam wiesz jak jest.

Wiesz co jesz i pijesz. Wiesz jaka jest dzisiejsza żywność. Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że żyjemy w zanieczyszczonym środowisku. Powietrze, woda, a nawet gleba i rosnące w niej rośliny są pełne chemikaliów, metali ciężkich i innych szkodliwych substancji.

Niektóre z tych substancji możliwe, że przedostają się do organizmu przez skórę i powietrze, którym oddychasz, ale mnóstwo zanieczyszczeń może trafiać do naszego wnętrza przez układ pokarmowy.

Jednak nie tylko toksyny sprawiają problemy. Chodzi również o jedzenie, które dosłownie może psuć się w twoim organizmie.

Zobacz co na ten temat mówi Michał Tombak na str. 23 w swojej książce „Czy można żyć 150 lat?”:

„Dalej z dwunastnicy niestrawione resztki pokarmu dostają się do jelita grubego, gdzie niestrawiony chleb gnije, a wędlina tworzy, „osad” i kamienie kałowe.”

Cóż, w jelicie jest bardzo ciepło: temperatura wynosi do 40°C. Niestrawione jedzenie, które tam utknęło, możliwe, że psuje się i fermentuje. To sprawia, że niektórzy ludzie mają wzdęcia i gazy oraz czują się źle.*

*„Zaprezentowane negatywne skutki są indywidualnymi wynikami i nie u każdego muszą wystąpić.”

Psujące się jedzenie możliwe, że jest źródłem bakterii, które są szkodliwe dla organów wewnętrznych. Tylko pomyśl jak duże ma to znaczenie dla Twojego zdrowia.

Wiele osób w ogóle się tym nie przejmuje.

Warto wiedzieć, że… jak podaje Jerzy Krechniak w książce „Toksykologia” na str. 97, 101: „wchłanianie ksenobiotyków zachodzi na całej długości przewodu pokarmowego.” Już „w ciągu kilku minut po absorbcji największa ilość substancji dochodzi do serca, wątroby, nerek, mózgu i innych dobrze ukrwionych narządów” wówczas, Twój komfort życia może się znacząco obniżyć.

Zalegające złogi pełne ksenobiotyków mogą zajmować dużo miejsca, utrudniając prawidłową pracę wątroby, nerek i płuc.*

*„Zaprezentowane skutki są indywidualnymi wynikami i nie u każdego muszą wystąpić."

Nie wierzysz? Zrób ten test i przekonaj się jak toksyczne są złogi.

Jak to zrobić?

Pierwszy sposób: czy mocz po spożyciu buraków ma u Ciebie zabarwienie czerwone? Jeśli tak, to może oznaczać, że Twoje jelita są nieszczelne.

Drugi sposób: jeśli chcesz się przekonać na własne oczy jak niebezpieczne są złogi w jelicie, zostaw na talerzu w kuchni (najlepiej blisko okna, w dobrze nasłonecznionym miejscu) trochę ugotowanej fasoli.

Po kilku dniach fasola zacznie mieć brzydki zapach i początki pleśni. Teraz wyobraź sobie taką niestrawioną fasolę, która może tkwić w jelitach.

Czy chcesz, żeby w twoim organizmie znajdowało się zepsute jedzenie? Oczywiście, że nie! Co jednak możesz z tym zrobić?

Zadbaj o higienę wewnętrzną i usuń toksyny

Osoby z całej Polski udowodniły, że zaniedbania można naturalnie cofnąć. Mieć czysty jak łza organizm. Taki jak w momencie narodzin.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.”

Nie potrzeba do tego cudów, wystarczy prowadzić zdrowy styl życia i pić codzienną porcję ziarenek na oczyszczanie organizmu.

Oto co wystarczy zrobić:

Przygotuj szklankę z wodą.

Wsyp te ziarenka i wypij.

Rób tak dwa razy dziennie.

To bardzo szybki i prosty sposób na oczyszczanie organizmu. Wsypujesz ziarenka do szklanki, mieszasz i wypijasz. To wszystko.

Jak to działa?

Gdy wypijasz swoją porcję, to nie masz już ochoty na podjadanie kalorycznych przekąsek. Ziarenka zapewniają uczucie sytości.

Już po kilku chwilach od wypicia pęcznieją i wypychają to, co zalega w Twoim organizmie. Ludziom stosującym ziarenka udaje się zwykle pozbyć z organizmu zanieczyszczeń w pełni naturalnie.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.”

W jaki sposób?

Otóż błonnik w świetle jelita wiąże wiele substancji, w tym wodę, kwasy żółciowe, metale, toksyny, cholesterol oraz związki kancerogenne zawarte w żywności, a potem to wszystko jest wydalane wraz z kałem z organizmu.

Pamiętaj - usuwanie toksyn – ziarenkami - przebiega z jak największym komfortem dla Ciebie.

Oto jak to działa: gdy idziesz do toalety, to ‚zrzucasz’ dodatkowo zbędny balast, który odkładałeś przez lata w jelicie.

Ziarenka są po to, żeby ten balast odkleić i usunąć.

To tak jak z odkurzaniem. Pod łóżkiem gromadzi się kurz, którego na co dzień nie widzisz, ale gdy odkurzysz to miejsce, robi się przyjemnie i czysto.

Tak samo jest z higieną wewnętrzną. Co jakiś czas możesz, ‚odkurzyć’ swój organizm.

Co istotne…

Mieszanka jest neutralna w smaku i przygotowanie dziennej porcji zajmuje 2 minuty. Tylko dwie minuty dziennie i tyle wspaniałych korzyści.

Gdzie dostać oryginalną mieszankę?

Oryginalna mikstura oczyszczająca to Błonnik Primvitalny od Mapy Zdrowia. To mieszanka przygotowana przez dietetyka po wielomiesięcznych testach. Dostępna na polskim rynku od 13 lat.

Ten produkt może pomóc w oczyszczeniu toksyn z organizmu. Uzyskane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane. Ponieważ są one zależne od osobniczych uwarunkowań organizmu.

Błonnik Primvitalny pomógł już ogromnej liczbie ludzi. Zdecydowana większość osób wystawia nam pozytywne opinie. Tak fantastyczną opinię wystawiają osoby, które testowały produkt przez pełny miesiąc.

Błonnik Primvitalny przeszedł specjalistyczne badania czystości i składu (m.in. na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie). Działa łagodnie, a nie gwałtownie. To produkt przetestowany laboratoryjnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj i poznaj wyniki testów »

Według klientów jest on bardzo skuteczny.

Kliknij i sprawdź opinie >>


Kinga z Warszawy, lat 56

"Oczyszczanie pomaga"

Ten produkt jest po prostu wspaniały. Zresztą jak i Lignan Primvitalny.

Bez tych dwóch produktów nie wyobrażamy sobie z mężem zdrowego funkcjonowania.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Andrzej Krzymowski

"Jak długo będzie dostępny, tak długo będę z niego korzystał"

Moja przygoda z Błonnikiem Primvitalnym zaczęła się ponad 2 lata temu.

Pewnego dnia, na moją skrzynkę przyszła wiadomość na temat jak zadbać o swoje jelita. Poczytałem, ale powiem szczerze, że nie bardzo mnie to przekonało. Ale że znowu moje problemy się pojawiły, postanowiłem skusić się na zakup błonnika.

Przesyłka dotarła szybciutko, bo i rozpocząłem kurację. Brałem błonnik 2 razy dziennie. Po upływie około dwóch tygodni zacząłem odczuwać, że coś pozytywnego zaczyna się dziać z moimi jelitami.

Po upływie miesiąca było coraz lepiej.

Z każdym kolejnym miesiącem czułem, że z jelitami jest coraz lepiej. Niedawno postanowiłem zrobić sobie test "buraczkowy".

Poprosiłem żonę o porządną porcję czerwonych buraczków do obiadu. No i Eureka...mocz w normalnym kolorze słomkowym, żadnej czerwieni czy coś podobnego.

Jak długo będzie dostępny tak długo będę z niego korzystał.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Janusz Oleksiak

"Zaskakująco skuteczny"

Przede wszystkim po Błonniku Primvitalnym jest bardzo dobre samopoczucie, produkt jest skuteczny.

Wystarczy raz dziennie, ale ja osobiście piję go mniejszymi porcjami rano i wieczorem.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Krystyna, lat 52

"Błonnik Primvitalny przyniósł mi ulgę"

Efekty proszę mi uwierzyć pojawiły się po tygodniu stosowania, przeszłam trzymiesięczną kurację, a teraz raz jeśli nie zapomnę biorę jedną łyżeczkę rano. Dziękuję za ten wspaniały dar. Ja na WIELKIM MURZE w Chinach.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Jan, 52 lata, Marki

"Biorę błonnik profilaktycznie (...)"

Zacząłem kuracje od 8 stycznia 2013.

Nie wierzyłem, że mogą tak dobrze się czuć po stosowaniu błonnika primvitalnego.

Obecnie biorę błonnik primvitalny profilaktycznie dwa razy dziennie, z czego jestem zadowolony."

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Irena Szargan, 62 lata

"Błonnik Primvitalny dał mi takie rezultaty jakich chciałam (...)"

"Fantastyczne w tym błonniku jest to, że jest bezsmakowy, łagodny w przełykaniu. Błonnik Primvitalny dał mi takie rezultaty jakich chciałam."

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Artur Zygmunt, przedsiębiorca

"Moje jelita funkcjonują prawidłowo"

"Próbowałem różnych preparatów błonnikowych. Byłem tak zdeterminowany, że przekraczałem zalecane dawki dobowe nawet trzykrotnie.

Oczywiście pilnowałem, żeby pić odpowiednio dużo wody.

Dopiero gdy wypiłem szklankę Błonnika Primvitalnego poczułem prawdziwe zmiany. Spożyłem dokładnie zalecaną dawkę. Błonnik Primvitalny nie ma sobie równych."

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Poziom zadowolenia:


Oryginalny Błonnik Primvitalny to dwa ziołowe składniki w unikalnych proporcjach, uprawiane na najlepszej ziemi w Polsce na Kujawach i w Indiach. Oczyszczane metodą fumigacji dwutlenkiem węgla, zamiast bromkiem metylu - jak większość, a do tego wiedza ekspertów dostępna dla klientów - porady zdrowotne.

Zobacz jak powstaje i dlaczego jest taki zdrowy >>

Ziarna

Błonnik Primvitalny składa się w 80% z nasion Babki Płesznik (Plantago psyllium) i w 20% z łupin nasiennych Babki Jajowatej (Plantago ovata).

Babka Płesznik to jednoroczna roślina, znana od stuleci w basenie Morza Śródziemnego.

W Polsce trudno dostępna. Babka z Błonnika Primvitalnego jest lepsza gatunkowo niż inne Babki.

Uprawa

Jej indeks pęcznienia na rok 2017 wynosi 13-15, a dla innych babek mieści się zazwyczaj w przedziale 10-12.

Indeks pęcznienia najprościej mówiąc wskazuje, ile razy babka po zjedzeniu zwiększa swoją objętość w żołądku.

To proste: czym większy indeks tym lepiej. A czym lepiej tym skuteczniej nasiona oczyszczają jelita i wspomagają ich pracę.

Zbiór

Nadzór plantacji Babki Płesznik z Błonnika Primvitalnego trwa całą dobę.

Firma zielarska dostarcza rolnikom nasiona siewne, doradza oraz szkoli z zakresu uprawy i bezpieczeństwa żywności.

Uprawy

Jaki wpływ ma Babka Płesznik na organizm? Brunatne, niewielkie nasionka Babki Płesznik pęcznieją w jelitach i znacznie zwiększają swoją objętość.

Stąd mają działanie przeczyszczające, a dodatkowo regulują pracę jelit.

Otrzymujesz NATURALNĄ METODĘ
i oryginalne ziarenka + miarkę

W sprawdzonych proporcjach. Dokładnie tyle, ile trzeba.

Błonnik Primvitalny nie zawiera dodatków, konserwantów, wypełniaczy, sztucznych dodatków smakowych i barwników. Przyjmujesz je w czystej postaci: prosto z natury.

Poczujesz to, kiedy otworzysz paczkę. Po prostu weź nasiona w dłoń i powąchaj. To nie żaden chemiczny proszek. Nie zostały też użyte żadne sztuczne nawozy. Ziarenka w Błonniku Primvitalnym są świeże, czyste, zdrowe oraz naturalne!

Po 30-dniowej kuracji Błonnikiem Primvitalnym możliwe, że uzyskasz CZYSTE I ZADBANE JELITA.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.”

Uwaga! Na rynku jest wiele tanich błonników. Pamiętaj, że tanie to nie znaczy dobre. Tanie ziarna mogą być zanieczyszczone np. pasożytami czy larwami owadów i mogą spowodować więcej szkody niż pożytku. Podam Ci przykład.

Czy zerwałbyś truskawki na drodze szybkiego ruchu? Oczywiście, że nie! Tak samo jest z błonnikiem. Lepiej nie ryzykować z niepewnymi ziarnami.

Ziarenka Błonnika Primvitalnego są oczyszczane najdroższymi metodami na rynku.

Zabezpieczane i oczyszczane. Otrzymujesz najlepszą możliwą mieszankę.

Zrób detoks TERAZ

Zamów ORYGINALNY BŁONNIK PRIMVITALNY na tej stronie i rozpocznij 30-dniową kurację oczyszczającą.

Pij codziennie z wodą świeże ziarna i możliwe, że wymieciesz złogi i toksyny z Twoich jelit. Nawet te zalegające przez długie lata.*

Możliwe, że zyskasz więcej energii, poprawi się Twoja przemiana materii, a przy dłuższym stosowaniu możliwe, że poprawi funkcjonowanie jelit.*

Zazwyczaj ludzie stosujący błonnik czują prawdziwe doładowanie energii dzięki higienie wewnętrznej organizmu.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Gdy codziennie myjesz zęby, to są zdrowe i dobrze wyglądają. Podobnie jest z higieną wewnetrzną. Choć przy oczyszczaniu nie widzisz jelita, to uwierz, że działa to tak samo.

Musisz dbać o swój organizm całościowo.

Mam teraz super samopoczucie.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."— Artur Zygmunt, przedsiębiorca

1 prosty sposób, żeby przyspieszyć efekty

Według opinii klientów możliwe, że przyspieszysz oczyszczanie organizmu z Błonnikiem Primvitalnym.

Wystarczy, że... wypijesz codziennie minimum 1,5 litra wody.

Widziałem te złogi na własne oczy. Okropne! Teraz czuję się świetnie.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."— Bogdan, Londyn

Pij ją w dużych ilościach. Błonnik Primvitalny w połączeniu z wodą działa efektywniej

To najprostszy przepis na przyspieszenie oczyszczania organizmu.

Proces oczyszczania możesz rozpocząć już za jedyne 4,23 zł dziennie! To tak niewiele w porównaniu do korzyści płynących z mocy naturalnego oczyszczania.

Zwykle na początek wystarczy miesięczna kuracja. Już wtedy doświadczasz pozytywnych zmian, ale największe korzyści zazwyczaj zyskuje się po pełnej 3-miesięcznej kuracji.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Są dwa sposoby postępowania z toksynami i złogami zalegającymi w jelicie

Pierwszy: można nic nie robić. Nie oczyszczać jelita i nie wypłukiwać resztek i toksyn z organizmu.

Drugi sposób polega na tym, aby pozbyć się z organizmu toksyn. Po prostu coś z tym zrobić czyli możesz zacząć spożywać codziennie Błonnik Primvitalny.

Każdego dnia pijesz wodę z nasionami Babki płesznik i łupinami Babki jajowatej i w ten sposób możliwe, że otrzymasz skoncentrowaną dawkę błonnika, której potrzebujesz do oczyszczenia jelit ze złogów i wypłukania niechcianych resztek z organizmu.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."

Uwaga! Dokładamy do Błonnika Primvitalnego produkt o niezwykłych i potwierdzonych klinicznie właściwościach zdrowotnych: Pyłek Pszczeli TOP CLASS.

Jak odebrać gratis? Wpisz w formularzu zamówienia kod rabatowy: pyłek2018
Promocja wygasa za x
Oferta limitowana.

Zamów ORYGINALNY BŁONNIK PRIMVITALNY
+ dzisiaj otrzymujesz darmową przesyłkę

Zechcesz go zamówić teraz, gdy przyszła do nas świeża dostawa?
Paczkę priorytetową nadamy najpóźniej jutro:

SUPLEMENT DIETY BŁONNIK PRIMVITALNY

Wybierz program oczyszczania

  • 30 dni oczyszczania
  • 60 dni oczyszczania
  • 90 dni oczyszczania
Błonnik Primvitalny x1 (30 dni oczyszczania) 127 PLN
Błonnik Primvitalny x2 (60 dni oczyszczania) 254 PLN
Błonnik Primvitalny x3 (90 dni oczyszczania) 381 PLN
Obsługujemy natychmiastowe płatności PayU i PayPal.
Możesz również zapłacić przy odbiorze lub kartą kredytową

Uwaga! Dokładamy do Błonnika Primvitalnego produkt o niezwykłych i potwierdzonych klinicznie właściwościach zdrowotnych: Pyłek Pszczeli TOP CLASS.

Jak odebrać gratis? Wpisz w formularzu zamówienia kod rabatowy: pyłek2018
Promocja wygasa za x
Oferta limitowana.

SUPER BONUS

Zamów Błonnik Primvitalny i odbierz BESTSELLER
Kronikę Mapy Zdrowia, część II (nowość!)
Do zakończenia promocji zostało:
Bonus wyślemy Ci na e-mail.
Jak wygląda proces zamówienia?

Wybierz jaki okres oczyszczania interesuje Cię najbardziej.

Kliknij w przycisk DODAJ DO KOSZYKA.

Na następnej stronie wybierz rodzaj płatności (możesz zapłacić dopiero przy odbiorze) i uzupełnij dane.

Paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj priorytetem (jeśli jest godzina 13 lub wcześniej).

Pamiętaj, że przesyłka jest darmowa.

Co dokładnie otrzymam po zakupie?

Oryginalny Błonnik Primvitalny od Mapy Zdrowia

Oryginalną miarkę od Mapy Zdrowia

Porady na e-mail: sekrety doskonalenia zdrowia jeszcze mało znane w Polsce

Efekty stosowania Błonnika Primvitalnego pojawiły się już po tygodniu.*

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."— Krystyna

P.S. Zachęcam, żeby się pospieszyć. Warto oczyszczanie z toksyn prowadzić regularnie i codziennie się ich pozbywać z organizmu.

Po miesiącu stosowania Błonnika Primvitalnego odczułem znaczną poprawę samopoczucia.*.

*„Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane."— Andrzej Krzymowski

Nie zwlekaj! Rozpocznij kurację z Błonnikiem Primvitalnym i możliwe, że od razu zaczniesz oczyszczać swój organizm! Żeby zamówić, kliknij tutaj >>

Zamawiaj bez obaw, bo nic nie ryzykujesz, a zyskujesz lepsze życie — i to za jedyne 4,23 zł dziennie.

Błonnik Primvitalny zamawiają ludzie z całego świata, każdego dnia:

Najczęściej zadawane pytania

Czy na Błonnik Primvitalny jest gwarancja?

Jeśli nie będziesz w 100% zadowolony z Błonnika Primvitalnego, po prostu odeślij go, może to być nawet tylko puste opakowanie, w ciągu 90 dni a zwrócimy Ci pieniądze za produkt. W ten sposób nic nie ryzykujesz.

Jednak założę się, że zechcesz zatrzymać swój Błonnik i pić go codziennie. Spodoba Ci się to, że zamiast gromadzić złogi w przewodzie pokarmowym, oczyszczasz go każdego dnia najczystszą mieszanką wysokiej jakości nasion.

Czy są jakieś badania na temat skuteczności błonnika?

Oczywiście. Zobacz przykładowe publikacje:

Czy Primvital to legalna firma?

Primvital jest od 13 lat na rynku. To sprawdzona firma przez tysiące osób. Wszystkie opinie są autentyczne.

Produkt Błonnik Primvitalny jest legalny i zgłoszony do GIS.

Suplement diety
  • Skład (w 100g):
  • nasiona Plantago psylium 80g
  • łupiny nasienne Plantago ovata 20g
  • Waga: 360g (wystarcza na cały miesiąc)
Dane kontaktowe:
Primvital Ltd.
60/2, Melita Street,
Valletta
Malta

Czy wysyłacie Błonnik za granicę?

Tak, wysyłamy błonnik do każdego kraju. Wysyłka jest darmowa od 3 sztuk.

Przelicz walutę